Taşıma İhaleleri

Taşıma İhaleleri


1+1 evden tasinacak esyalar ( bu evde 2 yolcu bir yuk asansoru olarak kullanilan servis asansoru bulunmaktadir. Ev 1. kattadir. ) - 1 yemek takimi ( masa + 4 sandalye) - 1 bambu takim balkonda ( masa+ 2li + 2 tane tekli koltuk) - 3 kucuk kutuphane ( yaklasik 70-80 cm genisliginde ve yaklasik 2.30 yuksekliginde) - 1 L koltuk - 1 buzdolabi -1 camasir makinesi - 3 kucuk sehpa - 5 kucuk hali ( her biri yaklasik 6m2) - Kiyafetler, kitaplar? kap kacaklar, mutfak esyalari vs. Esyalarin tasinilacagi ev aracla yaklasik 5-7 dakika mesafededir. soz konus ev 1. katta olup asansor yoktur. merdivenle cikilmaktadir. Tasinma islemi 10-13 Haziran arasi gerceklestirilecektir. ( Unuttuğum bir iki eşya da olabilir )

Sokullu dan alınıp , oran tbmm lojmanlarına taşınacak

mobilyalar sökülüp taşınacak . gittiği yerde monte edilecek.

4+1 yada 5+1 toplama dahil olursa ne kadar kolileme olmazsa ne kadar hem 4+1 hem 5+1 fiyat Eşya kabaca koliler burçlar halılar 3 yatak odası 1 vitrini salon takımı bir oturma odası 2 buzdolabı 2 bulaşık makinesi fırın v.s. sigortalı ve sigortasız fiyatlar

Yatak odası takımı, tv-buzdolabı-çamaşır makinesi, yemek masası 4 sandalye, ve 10 koli ve 10 çuval kadar eşyamız var. 50 nc aracı bile doldurmayacağın ı düşünüyorum.

Sadece iki adet 3 lü koltuk taşinacak

2+1 ev eşyası. sigorta yapılacak. ambalaj firmaya ait olacak. her iki evinde önüne kamyon yanaşabilir. taşıma için bina merdiveni kullanılacak

Taşımanın yapılacağı evler arası uzaklık 800 metre eşyalar ikinci kattan alınıp yedinci kata taşınacak. 7. Kata dışardan asansör ulasirmi bilmiyorum bina etrafında bahçe var, binanin kendi asansörü var ama tasimada kullaniliyormu bilmiyorum. Bilenler için eşya emniyet mahallesi gaye sitesine taşınacak.