Taşıma İhaleleri

Taşıma İhaleleri


2 adet üçlü kanepe 2 adet berjer 1 adet konsul 1 adet yemek masası ve sandalyeleri taşınacak malzemeler bu kadar. binalarda asansör var eşyalar asansöre sığarsa kolay bi taşıma olacaktır.

Koltuk takımı, yemek takımı

mobilyalar sokulup kurulumu yapilacak

Eşyam az.tasinacagim bina 500m ileride

23 mart cumartesi 11 de yüklemeye başlayacak şekilde çankırı merkezde nakliyat firması hazır olmalıdır. Giriş kat olduğu için asansöre gerek yoktur. Taşınılacak ev ankara yeni mahalle kayalar mahallesinde dir. 9 .katta yer alır. dışardan asansör kurulamamaktadır. Daire site içinde yer almaktadır. Bina içinde asansör bulunmakla birlikte asansör çalışmayabiliyor. Bina içinde asansörle taşınırsa ayrı fiyat merdivenlerden taşınırsa ayrı fiyat olarak hesaplanmasını istiyorum. Eşyaların çoğunluğu kolilidir. Beyaş eşya ve mobilyalar korunaklı şekilde sarılması gerekmektedir. mobilyalar sökülüp tekrar kurulması gerekmektedir.

Merhaba. Ankara güdül giris kattan bağlıca 5 nci kata ev esyası. Evden eve teklif alabilirmiyim. Oturma grubu 1 adet yatak odasi 1 adet cocuk odası 1 adet ve beyaz esyalar Ve kolilenmis az malzeme

Koltuk takımları yok. Dingilsiz kamyon yeterli olabilir