Yardımcı Araçlar

Evden Eve Nakliyat İçin Yardımcı Araçlar

Ankara Evden eve nakliyatı kolaylaştıracak birçok yardımcı araç geliştiren Ankaranakliyat.com.tr üzerinden bilgi sahibi alabilirsiniz.

  1. Sitemiz üzerinden kayıtlı olan  tüm firmalara K3 yetki belgesine sahip olup hepsinin vergi levhası ve ofis adresleri bulunmakta 
  2. Herhangi bir Nakliye şirketiyle anlaşma yapmadan önce  mutlaka  firmayla ile sözleşme imzalayın  
  3. Seçiminizi iyi yapın saygı ziyaretçilerimiz nakliye şirketi seçerken dikkatlı olmanız lazım ucuz fiyat veren firmalardan uzak durun yaptığımız bir anket sonucundan 2017 yılından şehir içi nakliyat  ücretleri 1000 TL altından olmaması lazım  bu fiyat altın sizlere teklif veren firmalardan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.
  4. Korsan taşıma firmaları genelikle ankara ilinden hizmet veren destan nakliyat ,doğançay nakliyat ,protrans nakliyat  gibi kurumsal firmaların konuştuğu gibi konuşurlar  o yüzden korsan olup olmadığınızı sizde bilmesiniz onun için firma diye geçen bireysel kişilerin konuşmalarına aldanmayınız  bunun için sizlere önerimiz mutlaka  şirketlerinin ofis adreslerini ziyaret ediniz.
  5. Ev Taşıma ciddi bir iştir  bunun bilincinden olan firmalarda var mesala kısa bir örnek vermek gerekirse  Türkiye'nin ilk evden eve nakliyat şirketi olan  Tuzcuoğlu Nakliyat  firmasını korsa nakliye firmaları bitirdi  şuan tuzcuoğlu nakliyat diye arama yapın farklı domainler altından 100 yakın web sitesi bulursunuz hepsi korsan firmalar bunlar onun için tercihinizi doğru yapın her siteye güvenmeyin bir diğer güvenmeyeceğimiz site ise armut.com    burada komisyoncular mevcut bu sitede kesinlikle uzak durun sektörü bu tür siteler bitirdi .